Вудилище Prologic C3 Fulcrum FS Xtra Distance 360-3.5 (72642)
Prologic C3 Fulcrum FS Xtra Distance 360-3.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prologic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prologic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prologic C3 Fulcrum FS Xtra Distance 360-3.5
Усі ціни 9 →Карповое удилище Prologic C3 Fulcrum Fs Xtra Distance 12' 3.60m 3.5lbs 2se | 8 430 грн. |
Удилище карповое Prologic C3 Fulcrum FS Xtra Distance 12’/3.60m 3.5lbs - 2 | 8 430 грн. |
Удилище Prologic C3 Fulcrum FS Xtra Distance 12' 3.60m 3.5lbs 2sec (1846.1 | 8 430 грн. |
Вудилище Prologic C3 Fulcrum FS Xtra Distance 12' 3.60m 3.5lbs 2sec (1846. | 8 430 грн. |
Prologic Вудилище Prologic C3 Fulcrum FS Xtra Distance 12' 3.60m 3.5lbs 2s | 8 430 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →