Вудилище Prologic C2 Element FS 360-3.5 (64128)
Відео 3 |
Prologic C2 Element FS 360-3.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prologic C2 Element FS 360-3.5
Усі ціни 6 →Удилище карповое Prologic C2 Element FS Xtra Distance 12’/3.60m 3.5lbs - 2 | 5 780 грн. |
Удилище Prologic C2 Element FS Xtra Distance 12'/3.60m 3.5lbs - 2sec. (184 | 5 780 грн. |
Вудилище Prologic C2 Element FS Xtra Distance 12'/3.60m 3.5lbs - 2sec. (18 | 5 780 грн. |
Prologic Вудилище Prologic C2 Element FS Xtra Distance 12'/3.60m 3.5lbs - | 5 780 грн. |
Карповое удилище Prologic C2 Element FS Xtra Distance 12'/3.60m 3.5lbs - 2 | 5 780 грн. |
Удилище карповое Prologic C2 Element FS Xtra Distance 12' 3.60 м 3.5lbs 2s | 5 780 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →