Вудилище Prologic C3 Fulcrum FS All Round 360-3.25 (72641)
Prologic C3 Fulcrum FS All Round 360-3.25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prologic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prologic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prologic C3 Fulcrum FS All Round 360-3.25
Усі ціни 9 →Карповое удилище Prologic C3 Fulcrum Fs 12' 3.60m 3.25lbs 2sec 50mm All Ro | 8 061 грн. |
Удилище карповое Prologic C3 Fulcrum FS All Round 12’/3.60m 3.25lbs - 2sec | 8 060 грн. |
Удилище Prologic C3 Fulcrum FS 12' 3.60m 3.25lbs 2sec 50mm All Round (1846 | 8 060 грн. |
Вудилище Prologic C3 Fulcrum FS 12' 3.60m 3.25lbs 2sec 50mm All Round (184 | 8 060 грн. |
Prologic Вудилище Prologic C3 Fulcrum FS 12' 3.60m 3.25lbs 2sec 50mm All R | 8 060 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →