Вудилище Prologic C2 Element Spod & Marker 360-5 (52028)
Prologic C2 Element Spod & Marker 360-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prologic C2 Element Spod & Marker 360-5
Усі ціни 6 →Удилище карповое Prologic C2 Element Spod & Marker Xtra Distance 12’/3 | 5 970 грн. |
Удилище Prologic C2 Element Spod Marker Xtra Distance 12'/3.60m 5lbs - 2se | 5 970 грн. |
Вудилище Prologic C2 Element Spod Marker Xtra Distance 12'/3.60m 5lbs - 2s | 5 970 грн. |
Prologic Вудилище Prologic C2 Element Spod Marker Xtra Distance 12'/3.60m | 5 970 грн. |
Карповое удилище Prologic C2 Element Spod and Marker Xtra Distance 12'/3.6 | 5 970 грн. |
Вудлище коропове Prologic C2 Element Spod & Marker Xtra Distance 12'/3.6 м | 5 970 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →