Вудилище Prologic C-Series AB 3602-3.5 (72634)
Prologic C-Series AB 3602-3.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prologic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prologic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prologic C-Series AB 3602-3.5
Усі ціни 9 →Удилище карповое Prologic C-Series AB 12’/3.60m 3.5lbs - 2sec (72634) | 3 010 грн. |
Вудилище Prologic C-Series AB 12' 3.60m 3.5lbs 2sec (1846.15.23) | 3 010 грн. |
Удилище Prologic C-Series AB 12' 3.60m 3.5lbs 2sec (1846.15.23) 1846.15.23 | 3 010 грн. |
Вудилище Prologic C-Series AB 12' 3.60m 3.5lbs 2sec (1846.15.23) 1846.15.2 | 3 010 грн. |
Prologic Вудилище Prologic C-Series AB 12' 3.60m 3.5lbs 2sec (1846.15.23) | 3 010 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →