Вудилище Prologic C3 Pro 360-3.5
Prologic C3 Pro 360-3.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prologic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prologic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prologic C3 Pro 360-3.5
Усі ціни 16 →Карповое удилище Prologic C3 12' 360cm 3.5lbs - 2sec | 4 531 грн. |
Удилище карповое Prologic C3 12’/3.60m 3.5lbs - 2sec (47303) | 4 530 грн. |
Вудилище Prologic C3 12' 360cm 3.5lbs - 2sec (1846.02.55) | 4 530 грн. |
Удилище Prologic C3 12' 360cm 3.5lbs - 2sec (1846.02.55) 1846.02.55 | 4 530 грн. |
Вудилище Prologic C3 12' 360cm 3.5lbs - 2sec (1846.02.55) 1846.02.55 | 4 530 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →