Ноутбук PrologiX M15-710 [PN15E01.CN48S2NWP.018]
Фото 7 | від 16 788 до 18 099 грн. Порівняти ціни 8 →2022 рікматовий Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Celeron, N4020, 1.1 ГГц Відеокарта:UHD Graphics 600 ОЗП:8 ГБ Накопичувач:SSD, 256 ГБ ОС:Windows 11 Pro Вага ноутбука:1.56 кг |
Модифікації PrologiX M15-710 6
Характеристики
PrologiX M15-710 [PN15E01.CN48S2NWP.018] 2022 рікматовий |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PrologiX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PrologiX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити PrologiX M15-710 [PN15E01.CN48S2NWP.018]
Сортувати
Ноутбук Prologix M15-710 (PN15E01.CN48S2NWP.018) Black PN15E01.CN48S2NWP.0 | 17 999 грн. |
Ноутбук PrologiX M15-710 Black (PN15E01.CN48S2NWP.018) M15-710 Black (PN15 | 17 999 грн. |
ProLogix (PN15E01.CN48S2NWP.018) PN15E01.CN48S2NWP.018 | 17 999 грн. |
Ноутбук Prologix M15-710 15.6" RAM 8GB SSD 256GB Black (PN15E01.CN48S2NWP. | 17 999 грн. |
Prologix M15-710 (PN15E01.CN48S2NWP.018) Black 117797 | 16 907 грн. |
ProLogiX PN15E01.CN48S2NWP.018 | 16 788 грн. |
Ноутбук Prologix M15-710 (PN15E01.CN48S2NWP.018) Black | 17 999 грн. |
Ноутбук Prologix M15-710 (PN15E01.CN48S2NWP.018) | 18 099 грн. |
Закрити
Рекомендуємо