Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Мишки   /   Proove
Мишка

Proove Gaming Rate

Фото - Мишка Proove Gaming Rate
Фото 8
Proove Gaming Rate
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / Bluetooth / провідна
Версія Bluetoothv5.2
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорPixArt 3311
Роздільна здатність сенсора800 – 12000 DPI
Макс. частота опитування1000 Гц (1 мс)
Кількість кнопок5
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Перемикачі (світчі)Huano
Ресурс перемикачів20 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Програмовані кнопки
Підсвічування корпусаRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Довжина кабелю1.5 м
Джерело живленняакумулятор
Час роботи від акумулятора25 год
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Вага59 г
Офіційний сайтprooveglobal.com
Дата додавання на E-Katalogлипень 2024

Ігрова мишка нижнього сегмента середнього цінового діапазону, в якій основний акцент зроблено на універсальності підключення та легкій конструкції. Модель пропонує користувачеві три різні способи підключення: радіоканал для більш відзивчивого геймплею, Bluetooth 5.2 для зручного з'єднання з ноутбуками та іншими пристроями, а також провідний режим, який дозволяє грати під час зарядки.

В основі пристрою знаходиться оптичний сенсор PixArt 3311 з роздільною здатністю до 12000 DPI і стандартною для ігрових пристроїв частотою опитування 1000 Гц. Цих характеристик достатньо для забезпечення необхідної точності в більшості популярних ігрових жанрів. В конструкції ігрової миші Proove Gaming Rate використовуються перемикачі Huano з чітким тактильним відгуком. Їх заявлений ресурс становить 20 мільйонів натискань. При вазі 59 грамів мишка відноситься до категорії легких, що сприяє швидким рухам і знижує втому руки під час тривалих ігрових сесій. Зовнішній вигляд пристрою можна персоналізувати за допомогою налаштовуваного RGB-підсвічування. Вбудований акумулятор забезпечує до 25 годин автономної роботи і заряджається через порт USB-C.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Proove 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Proove.

Купити Proove Gaming Rate

Усі ціни 35 →

Миша Proove Gaming Rate Black (CMRTWR003002)

Переваги Proove Gaming Rate Black (CMRTWR003002) вражають своєю універсальністю та якістю. Це ідеальне рішення для геймерів,... щеякі прагнуть підвищити свій рівень гри завдяки сучасним технологіям. Виготовлений з високоякісних матеріалів, цей продукт забезпечує довговічність та надійність у використанні. Геймпад має оптимізовану ергономіку, що дозволяє комфортно грати тривалий час без втоми.
Tv-mir.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
860 грн.

Миша Proove Gaming Rate (CMRTWR003001) Black CMRTWR003001

Кредит под 0,01% на 12 мес.
Vodafone.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 399 грн.

Миша ігрова Proove Gaming Rate White

КібернетикиЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 599 грн.

Миша ігрова бездротова Proove Gaming Rate Black (CMRTWR003002) CMRTWR003002

Дизайн Мышь изготовлена ​​из крепкого ABS-пластика с матовым покрытием, что придает ей стильный вид. Благодаря симметричной... щеформе она хорошо лежит в руке и подходит для любого размера долоны, предотвращая скольжение. Рука не будет перегружаться даже во время длительных игровых сессий. Мышь оснащена шестью кнопками типа Huano с ресурсом до 20 миллионов нажат. Режим работы Мышь Proove
Skay.uaЗ нами більше 10-ти років
(Одеса)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись

Proove Gaming Rate White (CMRTWR003001)

Устройство: мышка / Тип подключения: радио, Bluetooth, проводная / Технология: оптическая / Разрешение сенсора: 800 – 12000 D... щеPI / Кол-во кнопок: 5 / Подсветка корпуса: RGB / Источник питания: аккумулятор / Цвет: белый.
Mobileplanet.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
1 549 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Proove Gaming Rate

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
звичайна модель, нічого особливого
20 вересня 2025
Коліщатко зламалося менш ніж через рік! При звичайному прокручуванні просто провалилося в корпус і більше не працює.
Дешева, зручна, дріт в оплетці
Зламалася менше ніж через рік після покупки.
Додати відгук