Дитячий велосипед PUKY Youke 12
Фото 12 |
PUKY Youke 12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PUKY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PUKY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PUKY Youke 12
Усі ціни 8 →Велосипед Puky YOUKE 12-1 Alu 4134 | 13 990 грн. |
Велосипед від 3 років Puky YOUKE 12 ALU Green 4135 | 13 990 грн. |
Велосипед Puky YOUKE 12-1 Alu 4132 | 13 990 грн. |
Велосипед Puky YOUKE 12-1 Alu 4135 | 13 990 грн. |
Велосипед від 3 років Puky YOUKE 12 ALU Blue 4132 | 13 990 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації PUKY Youke 12
Ціни на PUKY Youke 12 |
---|---|---|---|---|
PUKY Youke 12 | від 13 990 грн. | 10 пропозицій | ||
PUKY Youke 16 | від 15 390 грн. | 12 пропозицій | ||
PUKY Youke 18 | від 16 390 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →