Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 11 500x400
від 3 039 до 5 625 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 11 48
Характеристики
Purmo Ventil Compact 11 500x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 11 500x400
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 11 500x400 (F071105004010300) | 3 039 грн. |
Purmo Purmo Ventil Compact CV 11 тип 500x400 нижнее подключение | 5 625 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 11 500x400 | 3 383 грн. |
Purmo Ventil Compact 11 500x400 F071105004010300 | 3 093 грн. |
Радіатор PURMO Ventil Compact 11 500 x 400 | 3 112 грн. |
Закрити
Рекомендуємо