Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 200x2300
від 10 452 до 13 033 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 200x2300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 200x2300
Сортувати
Радиатор стальной Purmo Ventil Compact 22 тип 200х2300 | 11 874 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 200x2300 | 11 411 грн. |
Радіатор Purmo Ventil Compact 22 200x2300 нижнє підключення F0722020230113 | 10 452 грн. |
Purmo Ventil Compact 22 200x2300 F072202023011300 | 10 484 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 200x2300 | 11 438 грн. |
Сталевий радіатор PURMO Ventil Compact CV 22 200x2300 | 13 033 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact CV 22 200x2300 | 12 890 грн. |
Закрити
Рекомендуємо