Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 400x400
від 5 121 до 7 550 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 400x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 400x400
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 400x400 | 7 550 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 400x400 | 5 153 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 400x400 | 5 121 грн. |
Закрити
Рекомендуємо