Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 600x400
від 4 845 до 6 122 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 87
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 600x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 600x400
PURMO PURMO Compact Ventil 22 600x400 | 4 845 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 600x400 | 6 122 грн. |
Радиатор стальной Purmo Ventil Compact CV 22 600x400 | 6 090 грн. |
Закрити
Рекомендуємо