Витяжка Pyramida ABH 52 DD 800 IX нержавіюча сталь
Фото 5 |
Pyramida ABH 52 DD 800 IX нержавіюча сталь 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida ABH 52 DD 800 IX нержавіюча сталь
Усі ціни 46 →Pyramida Pyramida ABH 52 DD (800) IX | 6 209 грн. |
Кухонна витяжка Pyramida ABH 52 DD (800) IX | 6 209 грн. |
Витяжка Pyramida ABH 52 DD (800) IX | 5 899 грн. |
PYRAMIDA ABH 52 DD (800) IX | 5 655 грн. |
Витяжка вбудована Pyramida Abh 52 DD (800) IX | 6 659 грн. |
ще 20 пропозицій
Вже півроку користуємось цією витяжкою, нарікань немає. Відмінно вписалася в інтер'єр, добре поглинає запахи. Управління кнопками, нержавіюча сталь, 3 швидкості, ну ми користуємося тільки 1 і 2, є таймер, дуже зручно включивши і пішов займатися своїми справами. Те, що потрібно для моєї кухні. Зручно користуватися, не потребує якогось особливого обслуговування. Поки що нічого. Ангелина Безик: користуюся Pyramida ABH 52 DD 800 IX кілька місяців |
Вибирали витяжку щоб гарно виглядала і з функціями справлялася. На кухні виглядає компактно, на своєму місці. Коли гріється чайник чи маленька кастрюля, то достатньо першої швидкості. Коли щось змаститись то сміливо вмикаю на максі все витягує. запахів немає, одяг не пахне. Кухня 18 кВ. Зразу зауважила, що світло дуже яскраве. Для мене великий плюс кнопки, зручно розташовані, зручно натискати. Світло, потяг нічого не розчарувало. Царек Инна: користуюся Pyramida ABH 52 DD 800 IX менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →