Витяжка Pyramida AGW 50 PB GWH білий
Фото 9 |
Pyramida AGW 50 PB GWH білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida AGW 50 PB GWH білий
Усі ціни 9 →PYRAMIDA AGW 50 PB GWH | 4 144 грн. |
PYRAMIDA AGW 50 PB GWH | 4 123 грн. |
PYRAMIDA AGW 50 PB GWH | 4 190 грн. |
PYRAMIDA AGW 50 PB GWH | 4 676 грн. |
PYRAMIDA AGW 50 PB GWH | 4 103 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Pyramida AGW 50 PB GWH
Ціни на Pyramida AGW 50 PB GWH |
---|---|---|---|---|
Pyramida AGW 50 PB GWH білий | від 4 103 грн. | 9 пропозицій | ||
Pyramida AGW 50 PB GBL чорний | від 3 837 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →