Витяжка Minola HBI 5222 BL 700 LED чорний
Фото 7 |
Minola HBI 5222 BL 700 LED чорний 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HBI 5222 BL 700 LED чорний
Усі ціни 19 →Minola Minola HBI 5222 BL 700 LED | 3 044 грн. |
Minola HBI 5222 BL 700 LED | 3 499 грн. |
Вытяжка Minola Hbi 5222 Bl 700 Led | 3 000 грн. |
Вытяжка Minola hbi 5222 bl 700 led | 3 069 грн. |
Minola HBI 5222 BL 700 LED | 3 499 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Minola HBI 5222 BL 700 LED
Ціни на Minola HBI 5222 BL 700 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HBI 5222 WH 700 LED білий | від 2 963 грн. | 16 пропозицій | ||
Minola HBI 5222 I 700 LED нержавіюча сталь | від 2 963 грн. | 17 пропозицій | ||
Minola HBI 5222 BL 700 LED чорний | від 3 000 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →