Витяжка Pyramida KH 60 IV слонова кістка
Фото 8 |
Pyramida KH 60 IV слонова кістка нержавіюча сталь слонова кістка |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida KH 60 IV слонова кістка
Усі ціни 9 →Вытяжка Pyramida kh 60 iv (4260349573962) | 4 883 грн. |
Витяжка Pyramida KH 60 ivory | 4 931 грн. |
Витяжка кухонна PYRAMIDA KH 60 ivory | 4 815 грн. |
Вытяжка PYRAMIDA KH 60 Ivory | 4 879 грн. |
Витяжка декоративна Pyramida KH 60 IV | 4 794 грн. |
ще 4 пропозиції
0 0 1 3 |
Витяжка хороша в усіх відношеннях. Насамперед колір. Для кухні він досить ніжний і маскує дрібні огріхи приготування, ну там бризки або цятки. Тяга теж подобається. Уся пара з каструль відразу відлітає в трубу, не накопичується на кухні і тим більше не йде в кімнату. Мотор я б не назвала галасливим. Його звичайно виразно чути на будь-якій швидкості, але це не гул і не шум. До всього звикаєш. Хороша тяга, дуже практичний колір Мене все влаштовує Oksana: користуюся Pyramida KH 60 WH кілька місяців |
Доглядав нову купольну витяжку для кухні та звернув увагу на продукцію торгової марки Pyramida. Зацікавився хорошими цінами і був приємно здивований тим, що виробляють їх в Україні. Оскільки грошей на покупку було не так, щоб дуже багато, то такий варіант для мене став справжньою паличкою виручалочкою. Дизайн класичний, купольний. Класно виглядає на стіні і добре поєднується з іншими кухонними меблями. Складання непогане, не ідеальне, звичайно, але прийнятне - явних косяків немає. Оснащена турбінним вентилятором, який на відміну від пропелерних менше шумить і створює більший тиск повітря, що збільшує продуктивність. Вміє працювати у двох режимах: відведення повітря за межі кухні та рециркуляція, при якій повітря крутиться всередині приміщення, але очищається від пилу, усіляких парів та запахів. Слід зазначити, що з ефективної рециркуляції потрібно додатково докупити вугільний фільтр. Швидкість турбінного вентилятора можна встановити в одну з трьох позицій, які перемикаються кнопками на окантовці купола. Для підсвічування простору під витяжкою передбачено підсвічування від двох звичайних ламп розжарювання. Дворічна гарантія. Алюмінієвий фільтр з часом забруднюється і відмити його від цього липкого та жирного бруду досить складно. Тихий витяжку можна назвати тільки при роботі на першій швидкості, а далі починається шум і на третій шум вже дуже гучний. |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
Модификації Pyramida KH 60 IV
Ціни на Pyramida KH 60 IV |
---|---|---|---|---|
Pyramida KH 60 IX нержавіюча сталь | від 4 809 грн. | 1 пропозиція | ||
Pyramida KH 60 IV слонова кістка | від 4 751 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →