Витяжка Pyramida WHK 60 IV слонова кістка
Pyramida WHK 60 IV слонова кістка |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida WHK 60 IV слонова кістка
Усі ціни 31 →Pyramida Pyramida WHK 60 IV | 2 249 грн. |
Кухонна витяжка Pyramida WHK 60 IV | 2 249 грн. |
Витяжка Pyramida WHK 60 IV | 2 249 грн. |
PYRAMIDA WHK 60 IV | 2 158 грн. |
Витяжка пласка Pyramida Whk 60 IV | 2 358 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Pyramida WHK 60 IV
Ціни на Pyramida WHK 60 IV |
---|---|---|---|---|
Pyramida WHK 60 WH білий | від 2 136 грн. | 29 пропозицій | ||
Pyramida WHK 60 BR коричневий | від 2 060 грн. | 31 пропозиція | ||
Pyramida WHK 60 IV слонова кістка | від 2 065 грн. | 31 пропозиція | ||
Pyramida WHK 60 BL чорний | від 2 249 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →