Душова кабіна Devit Comfort FEN2223 100x100 кутова
Devit Comfort FEN2223 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Comfort FEN2223 100x100 кутова
Душова кабіна Devit Comfort 100x100 (Профіль - хром, скло - прозоре) FEN22 | 20 969 грн. |
Душова кабіна Devit Comfort 1000 х 1000 х 1900 мм (профіль нерж. сталь, ск | 20 559 грн. |
Душова кабіна Devit Comfort 100x100 (Профіль - хром, скло - прозоре) FEN22 | 20 969 грн. |
Душевая кабина Devit Comfort 100x100 (Профиль - хром, стекло - прозрачное) | 20 969 грн. |
Душова кабіна DEVIT Comfort 100х100 FEN2223 | 32 019 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни Devit Comfort FEN2223:
- Колір профілю — хром
РекомендуємоПорівняти в таблиці →