Душова кабіна Primera Frame 100x100
Фото 3 |
Primera Frame SHRC56106 90x90100x100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Frame 100x100
Душова кабіна PRIMERA Frame 100x100 SHRC56106 | 13 499 грн. |
Душова кабіна Primera Frame 100 х 100 х h190 см (профіль - хром, скло - пр | 13 239 грн. |
Душевая кабина PRIMERA Frame SHRC56106 | 13 499 грн. |
Душова кабіна PRIMERA SHRC56106 FRAME розпашна -100*100 реверсивна - хром/ | 13 499 грн. |
Модификації Primera Frame
Ціни на Primera Frame |
---|---|---|---|---|
Primera Frame 90x90 | від 12 579 грн. | 10 пропозицій | ||
Primera Frame 100x100 | від 13 239 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →