Унітаз Q-tap Crow QT05335170W
Фото 5 |
Q-tap Crow QT05335170W |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Crow QT05335170W
Усі ціни 35 →Унітаз підвісний безободковий Q-Tap Crow WHI 5170 з сидінням soft-close QT | 6 231 грн. |
Унітаз підвісний безободковий Q-Tap Crow WHI 5170 з сидінням soft-close QT | 6 231 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий Q-TAP Crow із сидінням з мікроліфтом Q | 6 231 грн. |
Q-Tap Q-Tap Crow QT05335170W | 6 231 грн. |
Унітаз підвісний з сидінням Soft-close Qtap Crow (QT05335170W) QT05335170W | 6 231 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →