Унітаз Q-tap Kalao QT08221213AW
Фото 16 |
Q-tap Kalao QT08221213AW |
|
Гарантія від виробника 27 років.
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Kalao QT08221213AW
Унітаз підлоговий Qtap Kalao QT08221213A W з бачком та сидінням Soft Close | 7 962 грн. |
Унітаз підлоговий Qtap Kalao QT08221213AW з бачком та сидінням Soft Close | 7 962 грн. |
Qtap Унітаз-компакт Qtap Kalao безобідковий з сідінням Soft-close QT082212 | 5 084 грн. |
Унітаз-компакт Qtap Kalao безобідковий з сідінням Soft-close QT08221213AW | 7 962 грн. |
Унітаз підлоговий Qtap Kalao Rimless з сидінням Slim Duroplast/ Soft-close | 7 962 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →