Унітаз Q-tap Stork QT15222179W
Фото 8 |
Q-tap Stork QT15222179W |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Stork QT15222179W
Усі ціни 32 →Унітаз підлоговий Q-Tap Stork QT15222179W з бачком і сидінням Slim Soft-cl | 10 039 грн. |
Унітаз-компакт Q-Tap Stork безободковий з сидінням Soft-close QT15222179W | 10 039 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий безобідковий білий Q-TAP Stork кришка мікроліфт | 10 039 грн. |
Q-Tap Q-Tap Stork QT15222179W | 10 039 грн. |
Унітаз-компакт з сидінням Soft-close Qtap Stork (QT15222179W) QT15222179W | 10 039 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →