Тумба під умивальник Q-tap Tern 60 QT1779TPL601W
Фото 16 |
Q-tap Tern 60 QT1779TPL601W |
|
Фурнітура push-to-open дозволяє відкривати ящики при натисканні на будь-яке місце фасаду тумби. Комплектується стільницею.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Tern 60 QT1779TPL601W
Тумба підвісна Qtap Tern 600х476х469 White зі стільницею QT1779TPL601W | 10 946 грн. |
Qtap Тумба підвісна Qtap Tern 600х476х469 White зі стільницею QT1779TPL601 | 9 629 грн. |
Тумба підвісна Qtap Tern 600х476х469 White зі стільницею QT1779TPL601W | 10 946 грн. |
Qtap Тумба підвісна Qtap Tern 600х476х469 Matt black зі стільницею QT1779T | 9 440 грн. |
Тумба підвісна Qtap Tern 600х476х469 Matt black зі стільницею QT1779TPL602 | 10 731 грн. |
Модификації Q-tap Tern 60 QT1779TPL601W
Ціни на Q-tap Tern 60 QT1779TPL601W |
---|---|---|---|---|
Q-tap Tern 60 QT1779TPL601W | від 9 440 грн. | 5 пропозицій | ||
Q-tap Tern 70 QT1779TPL701W | від 9 666 грн. | 4 пропозиції | ||
Q-tap Tern 80 QT1779TPL801W | від 10 271 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →