Тумба під умивальник Aquarius Teffi 70 70942390
Aquarius Teffi 70 70942390 |
|
Фурнітура Hafele. Корпус із ЛДСП товщиною 16 мм, фасад із ЛМДФ товщиною 16 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquarius Teffi 70 70942390
Тумба подвесная Aquarius Teffi 70 см 70942390 с раковиной Комо | 10 271 грн. |
Тумба Aquarius Teffi консольна з умивальником Комо 70 Білий (70942390) | 11 819 грн. |
Тумба подвесная Aquarius Teffi 70 см 70942390 с раковиной Комо | 10 283 грн. |
Модификації Aquarius Teffi 70 70942390
Ціни на Aquarius Teffi 70 70942390 |
---|---|---|---|---|
Aquarius Teffi 60 70942676 | від 9 458 грн. | 6 пропозицій | ||
Aquarius Teffi 70 70942390 | від 10 271 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquarius Teffi 80 70942392 | від 11 074 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →