Стабілізатор напруги Quant 27 26400 Вт
Відео 1Фото 4 |
Quant 27 26400 Вт
Тип:інверторний
Потужність:активна 26400 Вт
Вхідна напруга:156 – 606 В
Точність на виході (±):0.5 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Quant 27 26400 Вт
Усі ціни 10 →Інверторний стабілізатор напруги Quant-27 (3Х9) | 119 190 грн. |
Стабілізатор Quant-27 (3х9) 107940-9 | 119 190 грн. |
Трифазний інверторний стабілізатор напруги Quant-27 (3х9) | 119 190 грн. |
Стабилизатор Quant-27 (3х9) 00-00000028 | 119 190 грн. |
Стабилизатор Quant Quant-27, 3х9 (Quant-27) | 119 190 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Quant 27
Ціни на Quant 27 |
---|---|---|---|---|
Quant 16.5 16500 Вт | від 87 540 грн. | 10 пропозицій | ||
Quant 21 21000 Вт | від 100 440 грн. | 9 пропозицій | ||
Quant 27 26400 Вт | від 119 190 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →