Стабілізатор напруги Quant 9.0 9000 Вт
Відео 8Фото 11 |
Quant 9.0 9000 Вт
Тип:інверторний
Потужність:активна 9000 Вт
Вхідна напруга:90 – 350 В
Точність на виході (±):0.5 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Quant 9.0 9000 Вт
Усі ціни 14 →Інверторний стабілізатор напруги Quant-9 | 36 980 грн. |
Стабилизатор напряжения Quant 9 кВт | 36 980 грн. |
Стабілізатор Quant-9 107940-3 | 36 980 грн. |
Стабилизатор Quant-9 00-00000022 | 36 980 грн. |
Інверторний стабілізатор напруги Quant-9 | 36 980 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Quant 9.0
Ціни на Quant 9.0 |
---|---|---|---|---|
Quant 5.5 5500 Вт | від 26 980 грн. | 31 пропозиція | ||
Quant 7.0 7000 Вт | від 30 980 грн. | 13 пропозицій | ||
Quant 9.0 9000 Вт | від 36 980 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →