Литий диск Tomason TN16 8,5x20/5x112 ET45 DIA72,6
Відео 2Фото 17 | від 12 580 до 17 491 грн. Порівняти ціни 28 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Tomason TN16 32
Характеристики
Tomason TN16 8,5x20/5x112 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN16 8,5x20/5x112 ET45 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Tomason TN16 R20 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA72.6 (gloss black) 1001 | 13 903 грн. |
Tomason TN16 R20 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA72.6 Gloss Black | 14 160 грн. |
Диски Tomason TN16 8,5x20 5x112 ET45 DIA72,6 (gloss black) | 13 920 грн. |
Tomason TN16 (R20 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA72.6) GB | 13 990 грн. |
Tomason TN16 8.5x20 5x112 ET45 DIA72.6 GB | 12 580 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі