Літня шина Radar RPX800 195/40 R17 81W
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Radar RPX800 195/40 R17 81W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radar RPX800 195/40 R17 81W
Radar RPX 800 195/40 R17 81W (7016915689) | 3 160 грн. |
Radar RPX800 195/40 R17 81W | 3 223 грн. |
Шини Radar RPX800 195/40 ZR17 81W XL | 3 641 грн. |
Radar RPX800 195/40 R17 81W XL | 2 772 грн. |
Radar RPX-800 195/40 R17 81W XL RSC0058 | 3 362 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →