Душовий піддон Radaway Doros F Compact SDRFP1270
Radaway Doros F Compact SDRFP1270 |
|
Акрил має антибактеріальні властивості і легко чиститься
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Doros F Compact SDRFP1270
Усі ціни 7 →Душовий піддон Radaway Doros F Compact 1200x700x120, білий (SDRFP1270-05) | 10 600 грн. |
Душевой поддон Radaway Doros F Compact 120x70 SDRFP1270-05 | 10 599 грн. |
Душовий піддон Radaway Doros F Compact 120x70 SDRFP1270-05 | 10 599 грн. |
Душовий піддон RADAWAY Doros F Compact 120x70 SDRFP1270-05 | 10 680 грн. |
Душовий піддон Doros F Compact 120x70 Stone чорний SDRFP1270-05-54S (TM Ra | 11 687 грн. |
Душовий піддон Doros F Compact 1200x700x120 білий SDRFP1270-05 (TM Radaway | 10 372 грн. |
Душовий піддон Doros F Compact 120x70 см, RADAWAY (SDRFP1270-05) | 10 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →