Душовий піддон Radaway Doros Plus D SDRPD1190 (SDRPD1190-01)
Фото 3 |
Radaway Doros Plus D SDRPD1190 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душового піддона Radaway Doros Plus D SDRPD1190:
- Піддон на базі з поліуретану
Модификації Radaway Doros Plus D SDRPD1190
Ціни на Radaway Doros Plus D SDRPD1190 |
---|---|---|---|---|
Radaway Doros Plus D SDRPD9080 | від 12 345 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Doros Plus D SDRPD1080 | від 13 003 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Doros Plus D SDRPD1090 | від 14 087 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Doros Plus D SDRPD1180 | від 13 855 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Doros Plus D SDRPD1190 | від 15 596 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Doros Plus D SDRPD1280 | від 15 170 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Doros Plus D SDRPD1290 | від 16 254 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Doros Plus D SDRPD1210 | від 17 763 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Doros Plus D SDRPD1390 | від 17 570 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →