Душова кабіна Radaway Fuenta KDD 90x90 кутова
Фото 6 | Очікується у продажу 34 685 до 35 159 грн. Тип: душова кабіна; Габарити (мм): 900x900x1950; Форма профілю: квадратна; Встановлення: кутова; Спосіб відкриття: дверцята; Стінки: двостінна; Матеріал стінок: скло; Гарнітур і можливості: Комплектація: Піддон: низький; |
Radaway Fuenta KDD 90Lx90R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Fuenta KDD 90Lx90R:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 381060-01N — колір скла: прозоре
- арт. 381060-05N — колір скла: графітове
- арт. 381060-08N — колір скла: коричневе
- арт. 381060-12N — колір скла: интимато
Модификації Radaway Fuenta KDD
Ціни на Radaway Fuenta KDD |
---|---|---|---|---|
Radaway Fuenta KDD 80x80 кутова | від 34 210 грн. |
Radaway Fuenta KDD 90x80 ліва / права | від 34 685 грн. |
Radaway Fuenta KDD 90x90 кутова | від 34 685 грн. |
Radaway Fuenta KDD 100x80 ліва / права | від 35 159 грн. |
Radaway Fuenta KDD 100x90 ліва / права | від 35 159 грн. |
Radaway Fuenta KDD 100x100 кутова | від 35 159 грн. |