Душовий піддон Radaway Kyntos C HKC8080-04
Фото 19 |
Radaway Kyntos C HKC8080-04 80x80 см100x100 см |
|
Можливий монтаж врівень з підлогою, на підлозі, а також на ніжках або на подіумі з цегли
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Kyntos C HKC8080-04
Душовий піддон 80x80 RADAWAY Kyntos C HKC8080-64 | 15 440 грн. |
Душевой поддон 80x80 Radaway Kyntos C HKC8080-04 | 15 266 грн. |
Душовий піддон 80x80 Radaway Kyntos C HKC8080-04 | 15 266 грн. |
Модификації Radaway Kyntos C HKC8080-04
Ціни на Radaway Kyntos C HKC8080-04 |
---|---|---|---|---|
Radaway Kyntos C HKC8080-04 | від 15 266 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Kyntos C HKC100100-04 | від 21 411 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →