Змішувач Hansgrohe Tecturis S 73350000
Фото 6 |
Hansgrohe Tecturis S 73350000 |
|
Для встановлення необхідна прихована монтажна система Hansgrohe Basic Set 13622180
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Tecturis S 73350000
Усі ціни 30 →Змішувач для раковини Hansgrohe Tecturis S чорний матовий 73350670 | 11 500 грн. |
Зовнішня частина змішувача для умивальника одноважільний настінного монтаж | 11 305 грн. |
Настінний змішувач для раковини Hansgrohe Tecturis S EcoSmart+ 165 см чорн | 15 826 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Tecturis S без прихованої частини корот | 11 305 грн. |
Змішувач для раковини HANSGROHE TECTURIS S / прихованого монтажу / бронза | 16 960 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →