Спальний мішок Ranger Atlant (RA 6627)
Фото 11 |
Ranger Atlant легкий |
|
Недорогий літній спальник торгової марки Ranger це модель у форм-факторі ковдри, призначена для кемпінгового відпочинку на природі. Виріб виготовлений із синтетичних матеріалів, що стосується як утеплювача, так і зовнішнього шару з підкладкою. Останні тут виготовлені з поліестерової тканини. Цілком звично тут допускається як повне розкриття блискавки із застосуванням виробу як звичайна ковдра, так і сстегування двох спальних мішків Ranger Atlant в один двомісний.
Модель призначена для літа, адже температура комфорту для чоловіків заявлена на позначці +15 °C. Однозначно не можна використовувати спальник-ковдру при похолоданнях нижче +5 градусів Цельсія (небезпечно для здоров'я), а при жарі вище +25 °C у ньому може бути спекотно. Підвищити зручність в експлуатації покликана практична блискавка із захистом від закушування тканини та петлі для сушіння. За бажанням розглянути модель можна і для піших походів або велосипедного туризму, адже вона важить відносно небагато — близько 1 кг, а розміри у складеному вигляді становлять 32x18x18 см (у перерахунку на об'єм виходить трохи більше 10 літрів).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ranger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ranger.
Купити Ranger Atlant
Усі ціни 39 →Спальный мешок Ranger Atlant, синий 234-1303blue | 649 грн. |
Спальный мешок Ranger Atlant Blue RA 6628 | 649 грн. |
Спальний мішок Ranger Atlant Blue (RA 6628) RA6628 | 649 грн. |
Спальний мішок Ranger Atlant Blue (RA6628) RA6628 | 649 грн. |
Спальный мешок Ranger Atlant blue RA6628 | 649 грн. |