Автохолодильник Ranger Cool 20L (RA 8847)
Відео 1Фото 7 |
Ranger Cool 20L 20 л30 л |
|
Автохолодильник може працювати від мережі 220В або 12В.
Під час роботи від мережі 220В потужність охолодження - 50Вт, в нагріву - 45Вт. Максимальна температура нагріву 55°C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ranger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ranger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ranger Cool 20L
Усі ціни 22 →Автохолодильник Ranger Cool 20 л RA 8847 RA8847 | 2 999 грн. |
Автохолодильник Ranger Cool 20L (RA8847) 162015 | 2 999 грн. |
Автохолодильник Ranger Cool (20л), нагрев + охлаждение 234-1142 | 2 999 грн. |
Термоэлектрический автохолодильник Ranger Cool 20L Ra 8847 | 2 909 грн. |
Автохолодильник Ranger Cool 20L, RA 8847 | 2 999 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ranger Cool 20L
Ціни на Ranger Cool 20L |
---|---|---|---|---|
Ranger Cool 20L | від 2 909 грн. | 26 пропозицій | ||
Ranger Cool 30L | від 3 809 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →