Намет Ranger EXP 3-mann Bivvy Ranger (RA 6611)
Фото 10 |
Ranger EXP 3-mann Bivvy Ranger
Призначення:короповий намет
Кількість місць:3
Сезонність:зима, весна/осінь, літо
Конструкція:вікно
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:21.4 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Ranger EXP 3-mann Bivvy Ranger
Усі ціни 18 →Палатка Ranger EXP 3-mann Bivvy + зимнее покрытие (RA6611) 185997 | 17 999 грн. |
Намет короповий EXP 3-mann Bivvy Ranger + Зимове покриття для намету, RA 6 | 17 999 грн. |
Намет EXP 3-mann Bivvy Ranger+Зимове покриття для намету (RA 6611) RA 6611 | 17 999 грн. |
Палатка Ranger EXP 3-mann Bivvy +Зимнее покрытие RA 6611 | 17 999 грн. |
Палатка EXP 3-mann Bivvy Ranger + Зимнее покрытие для палатки (RA 6611) RA | 17 999 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →