Намет Ranger EXP 2-MAN Bivvy Ranger Winter (RA 6612)
Фото 4 |
Купити Ranger EXP 2-MAN Bivvy Ranger Winter
Усі ціни 17 →Палатка Ranger EXP 2-mann Bivvy + зименее покрытие (RA6612) 185996 | 12 999 грн. |
Намет короповий Ranger Expert 2 Man 175 + Зимове покриття для намету, RA 6 | 12 999 грн. |
Палатка Ranger EXP 2-mann Bivvy + зимнее покрытие RA 6612 | 12 999 грн. |
Палатка EXP 2-mann Bivvy Ranger + Зимнее покрытие для палатки (RA 6612) RA | 12 999 грн. |
Двомісна Палатка Ranger EXP Bivvy RA-6612 | 12 999 грн. |
Комфорт для рибалок
Пропонована компанією Ranger намет входить в число лідерів продажів серед моделей для риболовлі. Вона здатна забезпечити комфортні умови розміщення двом дорослим чоловікам: всередині достатньо простору (300x270 см), щоб поставити пару великих розкладачок, причому залишиться місце для столика і речей.
Ranger EXP 2-mann Bivvy Ranger Winter оснащена одним входом з навісом, який збільшує захищене від опадів та сонця простір перед наметом. Також модель передбачає відразу 4 вікна (три на лицьовій стороні). До речі, вхідну зону можна повністю відкрити, для освітлення і провітрювання, залишивши москітні сітки, так і частково або повністю закрити вхід і вікна, опустивши тканинні шторки.
Зимовий покриття в комплекті
Намет вважається всесезонним рішенням. Пристосованість до непростих погодних умов підтверджує алюмінієвий каркас, що складається з чотирьох дуг з точками перетину по обидві сторони підстави. Шви тенту герметизовані вологозахищеній стрічкою, а сама поліестерової тканина володіє високою водонепроникністю (8000 мм вод. ст.).
Також в комплекті з Ranger EXP 2-mann Bivvy Ranger Winter йде спеціальне зимове покриття. Воно збільшує захист від опадів (причому до одного з кращих значень на ринку 13000 мм), так і від вітру і холоду. До того ж вхідна зона з навісом, що закривається зимовим покриттям, фактично перетворюється в тамбур.
Інші особливості
В зібраному вигляді намет займає не дуже багато місця, як для двомісної коропової моделі (100x25x22 см). А от вага разом з додатковим покриттям (16 кг, а без нього — 13 кг) варто віднести до мінусів. Але якщо ви плануєте вирушити з товаришем на тривалу рибалку, то саме Ranger EXP 2-mann Bivvy Ranger Winter — головний претендент на статус кращого рішення з точки зору комфорту і готовність практично до будь-якої погоди. А для тих, хто не планує рибалити взимку, можна порадити версію без зимового покриття — Ranger EXP 2-mann Bivvy Ranger.
Модификації Ranger EXP 2-MAN Bivvy Ranger Winter
Ціни на Ranger EXP 2-MAN Bivvy Ranger Winter |
---|---|---|---|---|
Ranger EXP 2-mann Bivvy Ranger | від 10 397 грн. | 21 пропозиція | ||
Ranger EXP 2-MAN Bivvy Ranger Winter | від 10 399 грн. | 18 пропозицій |