Душовий піддон Ravak Angela A007701120
Ravak Angela A007701120 80x80 см91x91 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Angela A007701120
Усі ціни 13 →Душовий піддон Ravak Kaskada 90х90 см Angela 90 PU (A007701120) A007701120 | 11 610 грн. |
Ravak Ravak Піддон акрил. ANGELA 90 PU, квадратний - A007701120 | 11 007 грн. |
Ravak Ravak Angela 90 PU-R | 11 610 грн. |
Душевой поддон RAVAK Kaskada ANGELA 90 PU-R квадратный 905x905 мм белый A0 | 11 008 грн. |
Піддон для душової кабіни RAVAK Angela PU-R 90.5x90.5x18.5см квадратний ак | 11 010 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості душового піддона Ravak Angela A007701120:
- Виготовлений з матеріалу з антибактеріальними властивостями "Antibac"
Модификації Ravak Angela A007701120
Ціни на Ravak Angela A007701120 |
---|---|---|---|---|
Ravak Angela A004401120 | від 7 774 грн. | 5 пропозицій | ||
Ravak Angela A007701120 | від 10 250 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →