Ванна Ravak Freedom W 166x80 см (XC00100024)
Ravak Freedom W 166x80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Freedom W 166x80 см
Ванна акрилова пристінна Ravak Freedom W 80 х 166 х h56,5 см XC00100024 | 98 255 грн. |
Ванна акрилова окрема RAVAK FREEDOM W 166x80 (XC00100024) | 98 255 грн. |
Ванна Ravak Freedom W 1660х800 белая XC00100024 | 98 255 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →