Ванна Ravak Rosa 140x105 см
Відео 4Фото 3 |
Ravak Rosa 140x105 |
|
Додатково комплектується гідромасажною системою і іншими опціями.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Rosa 140x105 см
Усі ціни 23 →Ванна акрилова Ravak Rosa I L 140x105 CI01000000 | 14 719 грн. |
Ванна Ravak Rosa I 140x105 см L (CI01000000) CI01000000 | 14 719 грн. |
Ванна акрилова Ravak Rosa I L 140x105 CI01000000 | 21 027 грн. |
Ravak Ravak Ванна акрил. ROSA 140х105, ліва - CI01000000 | 14 718 грн. |
Ванна акрилова Ravak Rosa I 140x105 L CI01000000 | 14 719 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ravak Rosa
Ціни на Ravak Rosa |
---|---|---|---|---|
Ravak Rosa 140x105 см | від 13 154 грн. | 23 пропозиції | ||
Ravak Rosa 150x105 см | від 15 320 грн. | 17 пропозицій | ||
Ravak Rosa 160x105 см | від 16 224 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →