Душова перегородка Ravak Brilliant BSD2-90 A-R 0UP7AA00Z1
Відео 1Фото 10 |
Ravak Brilliant BSD2-90 A-R 0UP7AA00Z1 |
|
Скло має покриття AntiCalc (захист скла від бруду та вапняних відкладень). Товщина скла: 6 мм – двері, 8 мм – нерухома перегородка. Вага: 31 кг.
Встановлюється в фанеровану нішу на піддон або безпосередньо на підлогу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Brilliant BSD2-90 A-R 0UP7AA00Z1
Душові двері Ravak Brilliant BSD2-90 A-R хром + transparent 0UP7AA00Z1 | 17 286 грн. |
Душові двері Ravak Brilliant BSD2-90 A-R хром+transparent 0UP7AA00Z1 | 17 286 грн. |
Душевая дверь RAVAK Brilliant BSD2-90 A-R двухэлементная, распашная правая | 13 829 грн. |
Двоелементні душові двері Ravak Brilliant BSD2-90 A-R хром + скло Transpar | 16 000 грн. |
Відеоогляди
Модификації Ravak Brilliant BSD2-90 A-R 0UP7AA00Z1
Ціни на Ravak Brilliant BSD2-90 A-R 0UP7AA00Z1 |
---|---|---|---|---|
Ravak Brilliant BSD2-80 A-L 0UL4AA00Z1 | від 12 831 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Brilliant BSD2-80 A-R 0UP4AA00Z1 | від 12 831 грн. | 6 пропозицій | ||
Ravak Brilliant BSD2-90 A-L 0UL7AA00Z1 | від 13 829 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Brilliant BSD2-90 A-R 0UP7AA00Z1 | від 13 829 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Brilliant BSD2-100 A-L 0ULAAA00Z1 | від 14 722 грн. | 6 пропозицій | ||
Ravak Brilliant BSD2-100 A-R 0UPAAA00Z1 | від 12 883 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →