Комп'ютерне крісло Razer Iskur XL
Відео 8Фото 7 |
Razer Iskur XL |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer Iskur XL
Усі ціни 83 →Кресло геймерское Razer Iskur Black XL (RZ38-03950200-R3G1) | 24 999 грн. |
RAZER Iskur black XL (RZ38-03950200-R3G1) | 21 114 грн. |
Razer Iskur XL Black RZ38-03950200-R3G1 | 22 999 грн. |
Ігрове крісло Razer Iskur XL Black/Green RZ38-03950100-R3G1 | 24 999 грн. |
Крісло для геймерів Razer Iskur Green Xl (RZ38-03950100-R3G1) | 22 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →