Литий диск RC Design RC-24 7,5x17/5x115 ET41 DIA70,2
Відео 3Фото 4 | від 6 735 до 9 039 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 115 мм ЦО (DIA):70.2 мм Виліт (ET):41 мм |
Модифікації RC Design RC-24 69
Характеристики
RC Design RC-24 7,5x17/5x115 ET41 DIA70,2 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-24 7,5x17/5x115 ET41 DIA70,2
Сортувати
RC Design RC24 R17 W7.5 PCD5x115 ET41 DIA70.2 Titanium Metallic RC24751741 | 7 127 грн. |
RC Design RC24 KS R17 W7.5 PCD5x115 ET41 DIA70.2 | 8 030 грн. |
RC Design RC-24 (7.5J x 17 5x115 ET41 DIA70.2) Silver На замовлення з Євро | 7 955 грн. |
Диски RC Design RC-24 7,5x17 5x115 ET41 DIA70,2 (crystal silver) (10010598 | 6 735 грн. |
RC Design RC24 SKM R17 W7.5 PCD5x115 ET41 DIA70.2 | 9 039 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі