Литий диск RC Design RC-27 6,5x17/5x112 ET48,5 DIA57,1
Відео 2Фото 5 | від 6 404 до 7 682 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації RC Design RC-27 269
Характеристики
RC Design RC-27 6,5x17/5x112 ET48,5 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-27 6,5x17/5x112 ET48,5 DIA57,1
Сортувати
RC Design RC27 Schwarz Klar Matt (SKM) (R17 W6.5 PCD5x112 ET48.5 DIA57.1) | 6 899 грн. |
RC Design RC27 R17 W6.5 PCD5x112 ET48.5 DIA57.1 Black Matt RC27ECE6517485V | 7 402 грн. |
RC Design RC27 W6.5 R17 PCD5x112 ET48.5 DIA57.1 MattBlack | 7 682 грн. |
RC Design RC27 R17 W6.5 PCD5x112 ET48.5 DIA57.1 Silver | 7 044 грн. |
RC Design RC27 R17 W6.5 PCD5x112 ET48.5 DIA57.1 Silver RC27-651748,5.V7 | 6 814 грн. |
RC Design RC27 W6.5 R17 PCD5x112 ET48.5 DIA57.1 Silver | 7 498 грн. |
RC Design RC27 R17 W6.5 PCD5x112 ET48.5 DIA57.1 Black Matt | 7 655 грн. |
Диски RC Design RC-27 6,5x17 5x112 ET48,5 DIA57,1 (clear matt black) (1002 | 6 528 грн. |
Диски RC Design RC-27 6,5x17 5x112 ET48,5 DIA57,1 (crystal silver) (100105 | 6 404 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі