Литий диск RC Design RC-27 6,5x17/5x114,3 ET40 DIA67,1
Відео 2Фото 5 | від 6 404 до 7 964 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації RC Design RC-27 269
Характеристики
RC Design RC-27 6,5x17/5x114,3 ET40 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-27 6,5x17/5x114,3 ET40 DIA67,1
Сортувати
RC Design RC-27 R17 W6.5 PCD5x114,3 ET40 DIA67.1 crystal silver | 7 949 грн. |
RC Design RC27 Schwarz Klar Matt (SKM) (R17 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) | 6 899 грн. |
RC Design RC-27 (6.5J x 17 5x114.3 ET40 DIA67.1) Black На замовлення з Євр | 7 066 грн. |
RC Design RC27 W6.5 R17 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1 MattBlack | 7 682 грн. |
RC Design RC27 R17 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1 Black Matt RC27ECE651740M3 | 7 402 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі