Литий диск RC Design RC-27 6x15/5x100 ET38 DIA57,1
Відео 2Фото 5 | від 5 206 до 6 946 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації RC Design RC-27 266
Характеристики
RC Design RC-27 6x15/5x100 ET38 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-27 6x15/5x100 ET38 DIA57,1
Сортувати
RC Design RC-27 R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA57.1 crystal silver | 6 075 грн. |
RC Design RC27 W6.0 R15 PCD5x100 ET38 DIA57.1 SGVP | 6 946 грн. |
RC Design RC27 R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA57.1 Black Matt RC27ECE601538V6SKMV | 5 975 грн. |
RC Design RC-27 (6J x 15 5x100 ET38 DIA57.1 Black) | 6 007 грн. |
RC Design RC27 W6.0 R15 PCD5x100 ET38 DIA57.1 Silver | 6 256 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі