Литий диск RC Design RC-27 7,5x17/5x112 ET54 DIA66,6
Відео 2Фото 5 | від 6 569 до 8 099 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):54 мм |
Модифікації RC Design RC-27 269
Характеристики
RC Design RC-27 7,5x17/5x112 ET54 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-27 7,5x17/5x112 ET54 DIA66,6
Сортувати
RC Design RC-27 R17 W7.5 PCD5x112 ET54 DIA66.6 crystal silver | 7 999 грн. |
RC Design RC27 Schwarz Glanz Voll-Poliert (SGVP) (R17 W7.5 PCD5x112 ET54 D | 8 099 грн. |
RC Design RC27 R17 W7.5 PCD5x112 ET54 DIA66.6 Black Matt RC27ECE751754BM1S | 7 721 грн. |
RC Design RC27 R17 W7.5 PCD5x112 ET54 DIA66.6 Silver | 7 312 грн. |
RC Design RC27 Schwarz Klar Matt (SKM) (R17 W7.5 PCD5x112 ET54 DIA66.6) | 7 099 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі