Литий диск RC Design RC-28 7,5x17/5x112 ET35 DIA66,6
Відео 2Фото 4 | від 7 178 до 9 430 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації RC Design RC-28 50
Характеристики
RC Design RC-28 7,5x17/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-28 7,5x17/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
RC Design RC-28 R17 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 crystal silver | 8 455 грн. |
RC Design RC28 KS R17 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 | 9 430 грн. |
RC Design RC28 R17 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Silver RC28751735D3KSV | 7 178 грн. |
RC Design RC28 R17 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Silver | 7 424 грн. |
Диски RC Design RC-28 7,5x17 5x112 ET35 DIA66,6 (crystal silver) (10010599 | 7 231 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі