Литий диск MAK Union 7x17/5x112 ET40 DIA57,1
Відео 12Фото 21 | від 7 305 до 9 299 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації MAK Union 62
Характеристики
MAK Union 7x17/5x112 ET40 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Union 7x17/5x112 ET40 DIA57,1
Сортувати
Литые диски Mak Union R17 W7 PCD5x112 ET40 DIA57.1 (gloss black) 100200523 | 7 305 грн. |
Диски Mak Union 7x17 5x112 ET40 DIA57,1 (gloss black) | 7 820 грн. |
Mak UNION Gloss Black (R17 W7.0 PCD5x112 ET40 DIA57.1) | 9 299 грн. |
Mak Union Gloss Black R17 W7 PCD5x112 ET40 DIA57.1 | 7 737 грн. |
Mak Union 7x17 5x112 ET40 DIA57.1 GB | 7 511 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі